BIURO RACHUNKOWE BARBARA PODRAZA TARNÓW

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej naszego Biura Rachunkowego.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych i kadrowo-płacowych dla przedsiębiorstw korzystających z uproszczonych form księgowości oraz dla osób prywatnych.

Nasze Biuro powstało z pasji do zawodu księgowego, który właścicielka Biura wykonuje z pełnym oddaniem i zaangażowaniem od 2008r. Wykształcenie zdobyte na renomowanej uczelni wyższej, liczne kursy dokształcające oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, a także umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem, zapewnią Państwu wysoki standard świadczonych przez nas usług.

Nie unikamy wyzwań. Traktujemy je jako okazję do zdobycia nowych i cennych doświadczeń. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, by sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom, oraz by być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Wszystko po to, aby być dla Państwa rzetelnym wsparciem w zawiłym świecie księgowości.

Indywidualne podejście do każdego Klienta, zrozumienie jego oczekiwań i potrzeb oraz wyjście im naprzeciw, to kluczowe zasady, którymi kierujemy się świadcząc nasze usługi. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę oraz rzetelność i terminowość świadczonych usług.

Gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo powierzonych nam danych i dokumentów księgowych. Nasze Biuro posiada ochronę ubezpieczeniową w PZU SA.

Biuro obsługuje głównie Przedsiębiorców i osoby prywatne z Tarnowa i okolicznych miejscowości oraz z powiatu dębickiego. Chętnie nawiążemy również współpracę online z Klientami z innych regionów Polski.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

W zależności od potrzeb można umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie, zarówno w innych godzinach jak również w weekend.

W swojej pracy korzystamy z programu Comarch ERP Optima.

Pracujemy z użyciem publikacji Inforlex.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Biuro Rachunkowe Barbara Podraza.

PASJA
to ona sprawia, że zawód księgowego wykonujemy z pełnym oddaniem i zaangażowaniem a słowo problem zamieniamy na wyzwanie.
PROFESJONALIZM
to ciągłe doskonalenie wiedzy, którą na bieżąco uzupełniamy, by sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów.
WSPARCIE
to rzetelna pomoc specjalisty w bardzo skomplikowanym świecie rozliczeń podatkowych, księgowych i kadrowo-płacowych, którą gwarantujemy świadcząc nasze usługi.
JAKOŚĆ
to indywidualne podejście do każdego Klienta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw, to również rzetelność i terminowość oraz troska o dokumenty, a wszystko po to, by zapewnić Państwu spokój i poczucie bezpieczeństwa.